UNIPILOT PRO - automatinis vairavimas


UniPilot Pro tai kur kas daugiau, negu automatinio vairavimo sistema

UniPilot Pro pateikia automatinio vairavimo sistemą, kuri leidžia pasiekti maksimalų TeeJet navigacijos išnaudojimą. Suderinamas su didžiuma rinkoje naudojamos įrangos UniPilot Pro padaro automatinio vairavimo sistemą pasiekiamą kiekvienam. Tylus ir patogu sistemos darbas suteiks tik malonius pojūčius.

 


Lengva naudoti, ir net lengviau sumontuoti

Automatinis vairavimas niekad  nebuvo lengvesnis - paprasčiausiai sumontuokite krumpliaratinį žiedą ant vairo ir anti-praslydimo rėmelį ant vairo kolonėlės. Netaip kaip kitos mechaninės sistemos, šiuo atveju nereikia nuimti vairo, taip pat nėra naudojamas guminis ratukas, tik ir besitaikantis prispausti Jūsų pirštus. Krumpliaratinis žiedas tyliai sukioja vairą,o sistema pajunta, kada Jūs paliečiate vairą ir išjungiate sistemą. Tai reiškia, kad instaliavimo procesą galite pabaigti greičiau ir mėgautis automatinio vairavimo sistemos suteikiamais malonumais.

       

Universalus montavimo komplektas     Galimybė pajungti iki 8 kamerų    Kojos pedalas perjungimui

Pagerintas kompaktiškumas naudojimui visus metus

UniPilot Pro gali būti lengvai naudojamas skirtingoje ž.ū. technikoje. Papildomas perjungimo komplektas leidžia sumažinti įrenginio perjungimo laiką iki 2 minučių.

UniPilot Pro prisitaiko prie Jūsų lauko ir vietovės įpatumų

UniPilot Pro naudoja naujausią technologiją skirtą kompensuoti netikslumus atsirandančius dėl sunkių darbo sąlygų arba nelygios vietovės. Trys skirtingi sensoriai matuoja mašinos dinamiką trijose ašyse, arba šimtus matavimų kiekvieną sekundę.

Yra galimybė UniPilot sistemai užsakyti vairavimo kampo sensorių, kad dar labiau padidinti vairavimo tikslumą.

UniPilot Pro sukurta išnaudoti gaunamą GNSS tikslumą. Didesnis GNSS signalo tikslumas visada padidins vairavimo tikslumą, bet stabilus ir patikimas vairavimas yra pasiekiamas ir su elementariais GNSS imtuvais. Nuo autonominio imtuvo, iki RTK - pasirinkite GNSS signalą ir jo stiprumą pagal savo poreikius, o UniPilot atilks visa kita.

     

Automatinis sekcijų valdymas       RealView valdymas video signalo pagalba          Intuitivus valdymas

RealView valdymas naudojant video signalą užtikrina produktyvumą ir tikslumą

UniPilot Pro naudoja Matrix Pro sistmą užtikrinant GPS signalą. Matrix Pro yra vienintelė valdymo sistema su RealView valdymu naudojant viedo signalą, užtikrinant stabilų signalą ir vaizdo kokybę iš aštuonių kamerų.

RealView leidžia stebėti atliekamas operacijas, kol UniPilot Pro rūpinasi vairavimu. O vagos pabaigoje video vaizdas padeda lengviau atlikti apsisukimus.

 

Kreipkitės į UAB "Pasvalio agrodileris" specialistus ir pasirūpinsime Jūsų patogiu darbu!