Norac

Dar viena naujiena mūsų parduotuvėje, kuri padarys ūkininkavimą modernesnį, patogesnį ir efektyvesnį! Kanados gamintojo purkštuvo sijų aukščio palaikymo sistema NORAC

NORAC privalumai:

Efektyvesnis chemikalų naudojimas

NORAC purškimo aukščio valdymo sistema išlaiko nustatytą aukštį purkštuvo veikimo metu, sekant dirbamos žemės reljefo kontūrus ir atkartojant sijų aukštį. Išlaikant purkštukus rekomenduojamame purškimo aukštyje optimaliai paskirstomas chemikalų kiekis ir išvengiama nuokrypių.

Sumažinamas darbo nuovargis ir išvengiama sijų apgadinimo

NORAC aukščio palaikymo sistema sumažina poreikį traktorininkui-operatoriui sekti pokyčius purškiamo lauko reljefe, taip sumažinant patiriamą stresą ir nuovargį. Tai leidžia susitelkti į tinkamą purkštuvo valdymą ir saugumą.

Purškimas tiek dieną, tiek naktį

NORAC ultragarso sensoriams nereikalingas apšvietimas išmatuoti aukštį tarp sijų ir reljefo, taigi darbas gali vykti bet kuriuo paros metu.

Greitis ir patikimumas

Rankinis purkštuvo valdymas netolygiame lauke gali pareikalauti sumažinti purkštuvo greitį, kad išlyginti purškimo sijas. Naudojant ultragarso sensorių duomenis, NORAC aukščio palaikymo sistema automatiškai prisitaikys prie dirbamo žemės reljefo ir leis sutaupyti darbo laiko.